HYDRA RAİN PLUS SU FİLTRELİ HALI YIKAMA MAKİNESİ
3 YIL GARANTİLİ + ÜCRETSİZ KARGO + FATURALI
Arnica Kalitesi, mükemmel Halı Yıkama Makineleri yle de kendinden fazlasıyla söz ettiriyor. Her yönden kusursuz bir Halı Yıkama Makinesi ne sahip olmak isteyenler için işte fırsat. Arnica Hydra Rain Plus Su Filtreli Halı Yıkama Makinesi , turbo fırçası, ergonomik yapısı ve diğer tüm ayrıntılarıyla beklentinizin de üzerinde bir üründür.
Arnica Hydra Rain Plus Su Filtreli Halı Yıkama Makinesi Arnica Halı Yıkama Makineleri arasında sınırları zorlayan eşsiz tasarımıyla en revaçta olanlardan.
Arnica Hydra Rain Plus Turbo Başlıklı Çift Borulu Halı Yıkama Makinesi ile evinizde 7-24 hijyen sağlamış olacak, titizliğinizle de adınızdan bir hayli söz ettireceksiniz.
Arnica Hydra Rain Plus AA 144G Halı Yıkama Makinesi, Halı Yıkama Makinesi Tavsiye si almak isteyenler için de önerilebilecek en iyi seçeneklerden.
Arnica Hydra Rain Plus Kullanımı, Arnica Hydra Rain Plus Kılavuzu sayesinde sizi hiç uğraştırmayacak. Arnica Hydra Rain Plus Kullananlar ın da çok iyi bildiği gibi tasarım olarak kolay kullanıma uygun şekilde dizayn edilmiştir. Arnica Hydra Rain Plus Yedek Parça konusunda da kesinlikle sıkıntı yaratmayacaktır.
Arnica Hydra Rain Plus Turbo Başlıklı Halı Yıkama Makinesi, Arnica Hydra Rain Plus Özellikleri ni okuduktan sonra kulağa ne kadar albenili geliyor öyle değil mi? Kullanmaya başladığınızda yanılmadığınızı görmek inanıyoruz ki sizi çok daha memnun edecektir.
Siz de Arnica Hydra Rain Plus 144 g sayesinde temizliği usta ellere bırakmanın tadını çıkarma fırsatını kaçırmayın!
Arnica Hydra Rain Plus Su Filtreli Halı Yıkama Makinesi Ürün Özellikleri
Max 2400 W Güç
Turbo Fırça Özelliği
Odanızın Havasını Değiştiren Özel Parfümü
Kırmızı Renk Seçeneği
Ergonomik Yapıdaki Tutma Yeri
Hem Büyük, Hem Küçük Yıkama Ucu
Sınırsız Hareket İmkanı Sağlaması
Özel Yıkama Hortumuna Sahip Olması
Özel Yıkama Boruları
Sert Zeminlere Özel Aparat
Dar Uca Sahip Boru, Perde İçin Fırça ve Koltuk Temizlemek İçin Aparat
Krom Çelikten Üretilen Teleskobik Emiş Borusu
Pedallı Ve Metal Tabanlı Süpürme Ucuna Sahip Olması